16 marca 2014

"Powiedz tak" - reż. Adam Shankman

Organizatorka przyjęć weselnych poznaje przystojnego lekarza Steve'a, którym jest zauroczona. Wkrótce dowiaduje się, że ma zorganizować jego wesele, co sprawia, że czuje się zażenowana całą sytuacją, ponieważ Mary coraz bardziej uświadamia sobie, że tak naprawdę, nie jest tylko zauroczona przystojnym lekarzem, ale również jest w nim zakochana. Lecz postanawia zachować się jak prawdziwa profesjonalistka i nie pozwolić by uczucia przejęły nad nią kontrolę i kontynuować powierzone jej zadania w przygotowaniach ślubnych. Tym bardziej, że nie jest pewna czy przyszły pan młody chce tak naprawdę zostawić swoją narzeczoną.
Chociaż obejrzałam cały film, to jednak żałuję, ale to bardzo żałuję, że go obejrzałam, bo miał zdecydowanie więcej wad niż zalet i chociaż ten film podobno jest komedią romantyczną to uśmiechnęłam się tylko ze dwa razy. A do tego główni bohaterowie niedopasowani, nie można było zauważyć między nimi chemii, co sprawia wrażenie, że nie wierzyło się do końca w ich filmowe uczucie. Dziwi mnie, że Jennifer Lopez w ogóle jest obsadzana w głównych rolach oraz to, że Matthew McConaughey zagrał w tak kiepskim filmie. Gra pozostałych aktorów również mnie nie zachwyciła, a szczególnie Justina Chambersa, będący beznadziejnie zakochany w głównej bohaterce. W zasadzie w tym filmie wszystko było beznadziejne: scenariusz, reżyseria, muzyka, a sam film przesłodzony, co sprawia, że mdli widzem od początku. I w zasadzie można sobie zadać pytanie czemu oglądało się tak kiepski film? Bo czasami człowiek potrzebuje takich filmów, które rażą po oczach swoją tandetnością, by móc później docenić wartościowe filmy, które się obejrzało. 
Jednak mimo wszystko nie polecam filmu, bo traci się czas, który można było poświęcić na jakiś inny, fajniejszy film, który może nie będzie ambitny, ale jednak nie będzie nudny i będzie zrealizowany oraz zagrany w ciekawy sposób. A jedyny wniosek jaki przychodzi mi po obejrzeniu tego filmu jest taki, by unikać tych filmów, w których gra Jennifer Lopez...
Tytuł: Powiedz tak
Reżyseria: Adam Shankman
Scenariusz: Michael Ellis, Pamela Falk
Obsada: Jennifer Lopez, Matthew McConaughey, Justin Chambers, Bridgett Wilson - Sampras, Kevin Pollak
Czas trwania: 103 minuty
Produkcja: Niemcy, USA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz