2 lutego 2014

PODSUMOWANIE: STYCZEŃ 2014

Pierwszy miesiąc nowego roku już za nami, więc czas na kolejne, a pierwsze w tym roku podsumowanie, czyli Podsumowanie Stycznia 2014. Jaki był ten miesiąc dla mojego bloga? Mogę śmiało napisać, że udany, ale mam nadzieję, że luty będzie jeszcze lepszy:)

W tym miesiącu wiele się działo, ale najważniejsze jest to, że były recenzje i to cztery, m.in. dwóch polskich autorek.


Dwie pierwsze recenzje ("Sklepik z Niespodzianką. Lidka" oraz "Karminowy szal") wzięły udział w wyzwaniu Polacy nie gęsi, czyli czytajmy polską literaturę - II edycja, a dodatkowo recenzja "Karminowego szalu" wzięła udział w wyzwaniu: W 200 książek dookoła świata.

Jak wspomniałam wyżej moje dwie recenzje wzięły udział w wyzwaniach, do których dołączyłam w tym miesiącu. Na razie poprzestaję na tych dwóch wyzwaniach, a w przyszłości może dołączę do kolejnych. 

A co przyniesie luty? Mam nadzieję, że przede wszystkim jeszcze więcej przeczytanych książek oraz wiele napisanych recenzji. Na chwilę obecną czytam dwie książki: Jeanne Ray "Niewidzialna Pani Domu", oraz książkę Katarzyny Grocholi "Houston, mamy problem". Co sądzę o tych książkach? Dowiecie się już wkrótce.... 

3 komentarze:

  1. Grocholi nie lubię, ale poczekam na Twoją recenzję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam w planach wszystkie wymienione książki.

    OdpowiedzUsuń
  3. może napiszesz o nowościach w maju? Mi sie narazie rzuciła w oczy jedna ciekawa propozycja „Troje” Sary Lotz,coś dla miłośników mrocznej literatury. Mi sie udało zdobyć fragment i uważam ze jest genialny.

    OdpowiedzUsuń