22 czerwca 2012

Stos wakacyjny

Niestety post ten będzie bez zdjęcia. Czego niezmiernie żałuję, bo jest „komu” robić zdjęcie. A tak w ogóle jest to mój pierwszy post od dłuższego czasu, tym bardziej, że więcej książek wypożyczałam niż kupowałam lub w innych formach je otrzymywałam. No ale chyba jesteście ciekawi jakie to książki:)
 
1. „Szczęśliwy w III Rzeszy” – Marek Żak
2. „Szczęśliwy w Ameryce” – Marek Żak. Obydwie książki otrzymałam od samego autora.
3.”Poduszka w różowe spodnie”  Joanna M. Chmielewska - książkę otrzymałam dzięki Wydawnictwu MG.
4. „1Q84t.2 – Haruki Murakami -książka wypożyczona z biblioteki.
5. „Matka. Opowieść o cudzie” - Sylvain Clement. Książkę otrzymałam dzięki Wydawnictwu PROMIC, a recenzję książki możecie znaleźć pod tym linkiem.
6. ” Studnia bez dnia” – Katarzyna Enerlich -książkę otrzymałam dzięki Wydawnictwu MG.
7. „Żółta sukienka” – Beata Gołembiowska. Książkę otrzymałam od samej autorki.
 
 
Stosik jest mimo wszystko pokaźny i mam nadzieję, że szybko pojawią się recenzje. A i jeszcze parę książek jest w drodze, więc będzie oj będzie co robić przez wakacje. Ale czy wakacje z książką mogą nudzić? Mnie nie! A Was? Czy czujecie, że podczas tych wakacji musicie sobie wziąć również odpoczynek od książek? Mam nadzieję, że nie macie tego w planach.
Inne ogłoszenia parafialne:
Drodzy czytelnicy!
Gdy w ubiegłym tygodniu odwiedziłam bibliotekę w moim mieście, aby oddać książkę, Haruki Murakiego „1Q84″ t.1 (nie obyło się bez kary pieniężnej, za zbyt długie trzymanie książki), to również w końcu rozliczyłam się z konkursu, który organizowałam na moim blogu, gdzie nie tylko recenzenci mieli szansę na wygraną,ale również miała zostać obdarowana biblioteka. A książką wytypowaną do biblioteki była książka pt.: „Kawiarnia Saratoga” Malin Schwerdtfeger. Książka jest już w dobrych rękach biblioteki i mam nadzieję, że będzie miała wielu czytelników:)
Wielkimi krokami zbliżają się I urodziny mojego blogu, a będzie to 8 lipca, więc w weekend rozpocznę konkurs urodzinowy, dlatego „wypatrujcie” go, a może uda się Wam wygrać książkę:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz